» کلاب هاوس در زندگی این روزهای ما

کلاب هاوس در زندگی این روزهای ما

همه ما این روزا اسم این شبکه اجتماعی رو زیاد شنیدیم و خیلی عضوش شدن و حتی شاید دلمون خواسته که ما هم عضو این شبکه اجتماعی بشیم و ازش سر دربیاریم.

اطلاعاتی که از این شبکه اجتماعی بدست اوردم رو میخوام باهاتون به اشتراک بذارم و بعد خودتون تصمیم بگیرین که دوس دارین همچنان عضو بمونین یا عضو بشین یا نه؟

خیلی هاتون یادتون نمیاد یه روز فیس بوک اومد و کلی سرو صدا کرد، بعدش تلگرام اومد و با یه سری قابلیت ها رو دست واتساپ زد، خیلی عقب تر نرفتم مثلا به دوران یاهو مسنجر و گوگل پلاس ولی شروع این فعالیت ها و سروصدا کردن اپلیکیشن های اجتماعی رو میشه از همون فیس بوک دونست.

خلاصه این روزها کلاب هاوس هم شبیه فیس بوک اون دورانه

اما چه چیزی باعث شد که با وجود این شبکه ها، کلاب هاوس سروصدا کنه و در عرض 9 ماه بیش از 5 میلیون دانلود از اپل استور داشته باشه؟!

قبل از هرچیزی باید بدونین که عضویت در این شبکه به همین راحتیا نیست. شما باید یکی رو پیدا کنین که عضو کلاب هاوس باشه و با دعوتنامه ای که اون براتون میفرسته میتونین عضو کلاب هاوس بشین.

این مورد دقیقا مثل روزهای اول فیس بوک و حتی جی میل!

اما پلتفرم این شبکه به این صورته که همه افراد میتونن به صورت زنده با هم صحبت کنن و نظرات خودشونو به اشتراک بذارن. بدون اینکه تصویر یا عکس و متنی بین افراد ردو بدل بشه!

یعنی بر خلاف بقیه شبکه های اجتماعی، این پلتفرم برای برقراری ارتباط تنها از صوت استفاده میکنه و به نظر کارشناسای حوزه شبکه های اجتماعی و دیجیتال، همین تنها راه ارتباطی تونسته مفهوم اجتماعی بودن رو نسبت به بقیه شبکه های اجتماعی پر رنگ تر کنه.

نمیخام این صفحه بلاگ رو براتون خسته کننده و طولانی کنم، تا همینجا کافیه ادامه این داستان رو بعدا دنبال کنین.

کلاب هاوس


تگ ها :   کلاب هاوس
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب


  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


تبلیغات هدفمند و تحت سئو در بلاگسازان تبلیغات هدفمند و تحت سئو در بلاگسازان مشاهده